תכניות לקידום חדשנות ויזמות חברתית בארגונים | הכוורת

Beta Site - לארגונים ששואפים ליותר

חשוב לך לפתח את העובדים והעובדות? לעשות טוב לתושבים? להגיע למצויינות ארגונית? בטא סייט נועדה לעזור לך לעשות בדיוק את זה!

נותנים שירות? הגיע הזמן לעדכן גירסא

בתכנית בטא סייט אנחנו מייצרים שותפות עם גופים שונים ומקדמים אצלם תרבות של חדשנות לצד הטמעה של מיזמים חברתיים. העובדים והעובדות שלומדים בתכנית מתנסים ביזמות חברתית וחוזרים לעבודה השוטפת עם ידע ומסוגלות לקלוט טכנולוגיות חברתיות חדשניות ואפילו להפוך ליזמים עצמאיים בתוך הארגון עצמו. עיריית תל אביב הפכה להיות מוקד הטמעת מיזמים שבו אנחנו מריצים פיילוטים של מיזמים נבחרים ומאפשרים ליזמים וליזמיות התנסות של ממש בשדה הציבורי.

Beta Site תל אביב  

מינהל השירותים החברתיים בעיריית תל אביב פועל לשפר את איכות החיים של התושבים ולספק מענים גם במצבי משבר וקושי. עובדות ועובדים מהמינהל משתתפים אצלנו בתכנית בטא סייט ולומדים על העולם המרתק של יזמות חברתית. במהלך התכנית הם נחשפים ליזמים יוצאי דופן, מתחבטים בסוגיות הקשורות לשגרת העבודה שלהם ומפתחים פרוייקטים חדשניים, שיכולים לזכות אותם במענק לצורך ביצוע פיילוט במינהל. העובדות והעובדים מעידים כי הם נהנים מקורס מרענן, רלוונטי ומגבש, שמכניס לארגון רוח טובה ואפשרות לעשייה מחדשת וחדשנית.

את החליפה הזו, אנחנו תופרים לפי הזמנה

הכוורת מזמינה ארגונים שמעוניינים לקדם תרבות של חדשנות, ליהנות מהמקצועיות של הכוורת בתחום היזמות החברתית ולפתח יחד תכניות מותאמות לארגון ולצרכיו. עיריות, משרדי ממשלה, גופים ציבוריים ומוסדות שונים, מוזמנים לפנות אלינו, לחדד יחד את הצרכים הארגוניים ולצאת יחד לדרך במגוון של שותפויות ארגוניות כגון הכשרות לעובדים, ליווי בכירים, חשיפה לשטח היזמי ועוד. נשמח לשמוע מכם

מחדשים יחד - ללא הפסקה

דילוג לתוכן