תכנית האצה חדשנות חברתית וטכנולוגית, אקסלרטור אימפקט | הכוורת

תוכנית ההאצה

יש לך מיזם או סטרטאפ חברתי? מצאת את המקום הנכון! התכנית שלנו תעזור לך לסלול את הדרך אל שותפים אסטרטגיים בממשלה ולהתרחב בקנה מידה לאומי

חיפשת משהו?

תכנית ההאצה שלנו נהנית מהתמיכה של הגופים המובילים בארץ בפיתוח שירותים חברתיים, ג'וינט ישראל וקרנות הביטוח הלאומי, וכן, זה אומר שיש לנו רשת קשרים עניפה ואיכותית לגופים ממשלתיים וארגונים חברתיים. ומה עוד?

  • ליווי צמוד של שני מנטורים מומחים בתחום המיזם – האחד מהשדה העסקי / חברתי והשני מג'וינט ישראל או מהמוסד לביטוח לאומי
  • ייעוץ מאנשי מקצוע מובילים בשדה, כולל המומחים של חברת EY לבניית מודל כלכלי
  • כלים וסדנאות לבניית תוכנית צמיחה והרחבה
  • הזדמנות לשכנע את וועדת המענקים שלנו שמגיע לך לקבל מימון
  • השתייכות לקבוצת יזמי ויזמיות אימפקט

יש לך כאן הזדמנות של ממש לקחת את המיזם שלך כמה צעדים קדימה, ולהשפיע בקנה מידה ארצי!

קטע, בדיוק חיפשנו אותך :)

יש לך סטרטאפ טכנולוגי? התארגנות ללא מטרות רווח? עסק חברתי? הדלת שלנו פתוחה עבורך! את ההתאמה לתכנית אנחנו בוחנים לפי 4 קריטריונים:

  1. השפעה חברתית* – מענה לאתגרים בוערים באחד מהתחומים האסטרטגיים שלנו: מוביליות חברתית, אוכלוסיות בסיכון ומצבי קצה, אנשים עם מוגבלות, הזדקנות מיטבית ותעסוקה.
  2. חדשנות – מענה חדש או בעל רכיבים חדשניים לצרכים של אוכלוסיית היעד.
  3. פוטנציאל צמיחה –  מודל ברור שניתן לשכפל בקנה מידה לאומי.
  4. רמת בשלות – מיזמים שכבר ביצעו התנסות מול אוכלוסיית היעד ועדיין לא פיתחו אסטרטגיית סקייל ומודל עסקי מבוסס.

*לא בטוחים אם אתם בכיוון? קראו עוד על התחומים האסטרטגיים שלנו

אז איך זה עובד?

מגישים בקשה

ועוברים תהליך מיון מקצועי בן שני שלבים, שבו נבחרים המיזמים המתאימים ביותר.

מאיצים

כל היזמיות והיזמים שהתקבלו עוברים יחד תהליך הכשרה וליווי אינטנסיביים

וועדת מענקים

מציגים את המיזם לוועדה ומקבלים הזדמנות לזכות במענק ליישום תכנית הצמיחה

בונוס

הזוכים במענק ימשיכו לחודש נוסף של ליווי אינטנסיבי ביישום תכנית הצמיחה. כל הבוגרים והבוגרות נכנסים לרשת הכוורת ומקבלים ליווי מותאם.

סיימו את התכנית ובאו לספר:

בזכות הכוורת נפתחו לנו דלתות ישירות למנכל"ים ומקבלי החלטות במגזר הציבורי והפרטי שעזרו מאוד למיזם שלנו. ליזמים חברתיים יש אתגרים ייחודיים והחיבור לאקוסיסטם (הכוורת) שמכירים את הבעיות היחודיות בתחום הוא הכרחי
אם יש לכם מיזם אחרי שלב הרעיון ואתם חושבים שיש לו חשיבות לאומית – ממליץ בחום לבדוק את תכנית ההאצה ואת שאר הפלטפורמות והחיבורים שהכוורת מציעה. מה שתקבלו נע מפיתוח עסקי וחיבורים אסטרטגיים, ממשיך דרך תמיכה וייעוץ בכל צומת חשובה וקשרים עם יזמים, ומגיע עד למענק תמיכה, שלנו עזר לנו לקפוץ מדרגה.

המעטפת שקיבלתי בכוורת השאירה לי צידה משמעותית לדרך גם לאחר סיום התוכנית. תמיכת הצוות בדיוק צרכי המיזם ובכל שאלה במעלה הדרך, מקצועיות המנטורים בליווי האישי והמקצועי והתכנים המגוונים שעברנו שימשו אותי מאוד בפיתוח העסקי של המיזם! זכות גדולה שיש מקום שמאפשר ומושך קדימה במקצועיות שכזו! תודה!
חממה יוצאת מגדר הרגיל עבור עסקים חברתיים. תכנית ההאצה של הכוורת הצליחה במספר חודשים לסייע לנו לעשות שינויים קטנים וגדולים ולמצב את עצמנו בנקודה גבוהה הרבה יותר מבחינת היכולת להתפתח, להשיג משאבים ולהתחבר לשדה החברתי שלנו. ממליצה לכל יזמ-ת חברתי לנסות את מזלו ולהתקבל לתכנית ההאצה המושקעת.
אנחנו במקום אחר בזכות התוכנית - עזרה לנו להתמקד, לדייק, להתמקצע. למידה אדירה. הכוורת היא גוף שמכיר לעומק את התחום החברתי, הממשלתי והרשותי ויכול לתמוך במיזם שלנו בכל אספקט אפשרי. ממליצה בחום - הידע, החיבורים, אנשי המקצוע והתמיכה משמעותיים מאוד עבור כל מיזם.
הכוורת, במהלך תכנית ההאצה וגם לאחריה מהווה עבורי אישית ועבור המיזם קרקע בטוחה ומקצועית להרחבת המיזם והפצתו ברמה הישראלית והבין לאומית
הייתי במחזור הראשון של התכנית. היתה לי חוויה מעשירה ברמה המקצועית ומהנה ברמה החברתית עם חבורה מופלאה של אנשים.התכנית נתנה לי מיקוד מקצועי ואמונה בעצמי שאני יכול לעשות את זה - להגשים את החלום הקטן שלי לכדי פרויקט משמעותי רחב היקף!
אני ממליץ בחום רב לכל יזם חברתי לקחת חלק בתוכנית ולקבל כלים שיעזרו להחליט על המסלול הנכון עבורכם לקידום המיזם והאם ישנה היתכנות פיננסית. הידע והניסיון שהכוורת מביאה עימה מול גופים ממשלתיים יכולה לחסוך ליזמים זמן רב שאין לו תחליף. הכוורת סייעה לי רבות בקידום ומימון פיילוטים עם גופים ממשלתיים. בהצלחה!

השותפים שלנו

דילוג לתוכן