תכנית האצה חדשנות חברתית וטכנולוגית, סקיילרטור אימפקט | הכוורת

תכנית ההאצה שלנו

יש לך מיזם חברתי? הגעת למקום הנכון! תכנית ההאצה שלנו תעזור לך להרחיב את המיזם לסדר גודל לאומי ולסלול את הדרך לתוך הגופים הממשלתיים. התכנית נהנית מהתמיכה של הגופים המובילים בארץ בפיתוח שירותים חברתיים – ג'וינט ישראל וקרנות הביטוח הלאומי.

למי התכנית מתאימה?

לך, שפיתחת מיזם חדשני שמקדם אוכלוסיות פגיעות!
לך, שביצעת כבר התנסות מול קהל היעד שלך!
לך, עם הפוטנציאל להרחיב את המיזם באופן משמעותי!
אין מה לומר, תכנית ההאצה של הכוורת, היא פשוט היעד הבא שלך. מתוך מאות בקשות שנשלחות מדי שנה, רק כ-20 מיזמים מתקבלים לתוכנית. אולי המיזם הבא הוא שלך?

מה תיתן לך התכנית?
  • ייעוץ מאנשי מקצוע מובילים בשדה, כולל המומחים של חברת EY לבניית מודל כלכלי
  • רשת קשרים איכותית וחיבורים לגופים ממשלתיים
  • כלים וסדנאות לפיתוח המיזם ועזרה בתכנון פיילוט ובהוצאה שלו לפועל
  • ליווי צמוד של שני מנטורים מהתחום שבו עוסק המיזם שלכם – האחד מהשדה העסקי / חברתי והשני מג'וינט ישראל או מהמוסד לביטוח לאומי
  • הזדמנות לשכנע אותנו שמגיע לכם לקבל מימון של עד 200,000 ₪ בשביל להוציא פיילוט (בסוף התכנית)
  • השתייכות לקבוצת יזמים ויזמיות חברתיים

יש לך כאן הזדמנות של ממש לקחת את המיזם שלך כמה צעדים קדימה, ולהשפיע בקנה מידה ארצי!

 

 

שלבי התכנית

שלב ראשון - מגישים בקשה

ועוברים תהליך מיון מקצועי בן שני שלבים, שבו נבחרים המיזמים המתאימים ביותר

שלב שני - מאיצים

כל היזמיות והיזמים שהתקבלו עוברים יחד תהליך הכשרה וליווי אינטנסיביים במשך 4 חודשים

שלב שלישי - יוצאים לפיילוט

בונים תוכנית אסטרטגית לסקייל לאומי והפיכת המיזם לבר-קיימא. חלק מהמיזמים יזכו במענק להפעלת פיילוט.

שלב רביעי - ממשיכים לצמוח

גם לאחר סיום התכנית, הבוגרות והבוגרים שלנו מקבלים ליווי מותאם אישית לצמיחה ולהרחבת המיזם.

דבר מנהלת התכנית, ענבל פליער

במפגש עם יזמים ויזמיות חברתיים תמיד מרשימה ומרגשת אותי המסירות והמחויבות למיזם. הבחירה להקדיש כל כך הרבה עבור מטרה חברתית ויצירה של דבר חדש כרוכה בסיכון אישי ודורשת אמונה מאוד חזקה ברעיון, ושריון עבה אל מול תגובות שליליות שמגיעות לא פעם. אנחנו כאן כדי לעזור ליזמיות ויזמים להימנע מטעויות נפוצות, לתת כלים, הכוונה וחיבורים שיסייעו לקדם את המיזם, ובעיקר כדי להיות כתובת לכל אתגר בו הם נתקלים במסע היזמי הלא פשוט. מיזמים שנכנסים לכוורת מקבלים בית ושייכות לרשת מיזמים חברתיים מובילים.

סיימו את התכנית ובאו לספר:

חממה יוצאת מגדר הרגיל עבור עסקים חברתיים. תכנית ההאצה של הכוורת הצליחה במספר חודשים לסייע לנו לעשות שינויים קטנים וגדולים ולמצב את עצמנו בנקודה גבוהה הרבה יותר מבחינת היכולת להתפתח, להשיג משאבים ולהתחבר לשדה החברתי שלנו. ממליצה לכל יזמ-ת חברתי לנסות את מזלו ולהתקבל לתכנית ההאצה המושקעת.
המעטפת שקיבלתי בכוורת השאירה לי צידה משמעותית לדרך גם לאחר סיום התוכנית. תמיכת הצוות בדיוק צרכי המיזם ובכל שאלה במעלה הדרך, מקצועיות המנטורים בליווי האישי והמקצועי והתכנים המגוונים שעברנו שימשו אותי מאוד בפיתוח העסקי של המיזם! זכות גדולה שיש מקום שמאפשר ומושך קדימה במקצועיות שכזו! תודה!
אנחנו במקום אחר בזכות התוכנית - עזרה לנו להתמקד, לדייק, להתמקצע. למידה אדירה. הכוורת היא גוף שמכיר לעומק את התחום החברתי, הממשלתי והרשותי ויכול לתמוך במיזם שלנו בכל אספקט אפשרי. ממליצה בחום - הידע, החיבורים, אנשי המקצוע והתמיכה משמעותיים מאוד עבור כל מיזם.
אם יש לכם מיזם אחרי שלב הרעיון ואתם חושבים שיש לו חשיבות לאומית – ממליץ בחום לבדוק את תכנית ההאצה ואת שאר הפלטפורמות והחיבורים שהכוורת מציעה. מה שתקבלו נע מפיתוח עסקי וחיבורים אסטרטגיים, ממשיך דרך תמיכה וייעוץ בכל צומת חשובה וקשרים עם יזמים, ומגיע עד למענק תמיכה, שלנו עזר לנו לקפוץ מדרגה.

הכוורת, במהלך תכנית ההאצה וגם לאחריה מהווה עבורי אישית ועבור המיזם קרקע בטוחה ומקצועית להרחבת המיזם והפצתו ברמה הישראלית והבין לאומית
הייתי במחזור הראשון של התכנית. היתה לי חוויה מעשירה ברמה המקצועית ומהנה ברמה החברתית עם חבורה מופלאה של אנשים.התכנית נתנה לי מיקוד מקצועי ואמונה בעצמי שאני יכול לעשות את זה - להגשים את החלום הקטן שלי לכדי פרויקט משמעותי רחב היקף!
היינו סקפטים לגבי התכנית, אך התברר שזו הייתה החלטה מעולה ואנו נהנים ממנה גם כיום. בזכות הכוורת נפתחו לנו דלתות ישירות למנכל"ים ומקבלי החלטות במגזר הציבורי והפרטי שעזרו מאוד למיזם שלנו. ליזמים חברתיים יש אתגרים ייחודיים והחיבור לאקוסיסטם (הכוורת) שמכירים את הבעיות היחודיות בתחום הוא הכרחי
אני ממליץ בחום רב לכל יזם חברתי לקחת חלק בתוכנית ולקבל כלים שיעזרו להחליט על המסלול הנכון עבורכם לקידום המיזם והאם ישנה היתכנות פיננסית. הידע והניסיון שהכוורת מביאה עימה מול גופים ממשלתיים יכולה לחסוך ליזמים זמן רב שאין לו תחליף. הכוורת סייעה לי רבות בקידום ומימון פיילוטים עם גופים ממשלתיים. בהצלחה!

קבלו טעימה מהתוצרת

עד היום עברו בתכנית ההאצה שלנו 86 מיזמים, שמציעים פתרונות יצירתיים ומחוברים לשטח לאתגרי השעה החברתיים במדינה
נוער
מוגבלות חושית
תעסוקה
אוכלוסיות בסיכון
ילדים
האוכלוסייה הערבית
האוכלוסייה החרדית
חולי

עוד שאלות?

דילוג לתוכן