תכניות, ידע ומנטורינג חדשנות ויזמות חברתית | הכוורת

הי, רוצה לשנות את העולם?

לא משנה אם יש לך "רק" רעיון, או כבר מיזם פעיל - אנחנו כאן כדי לעזור לך לצמוח. יש אצלנו תכניות הכשרה בהתאמה לכל שלב, חומרים ללימוד עצמי, אירועים ייחודיים, וכמובן אנשי צוות מקצועיים שרק מחכים לשמוע איך אפשר לעזור לך להתפתח בדרך שלך. אז.. איך אפשר לעזור לך?

השביל למתחילים

!יש לך רעיון אליפות, אבל ממש יעזור אם מישהי תעשה קצת סדר ותראה את הדרך? הופ, קיבלת! קורס קצר וממוקד שייתן לך את כל הידע והכלים שצריך כדי לפתח מיזם. לפרטים נוספים – פרטים נוספים בקרוב

תכנית האצה

צברתם קצת פז"מ עם מיזם חברתי מנצח? בואו להעיף אותו קדימה באקסלרטור הכי מדוייק שיש לסטארטאפים חברתיים עם ליווי אישי, ייעוץ מקצועי, תכנית איכותית, חיבורים וקשרים, הזדמנות לקבל מענק  שנספר לך עוד?

אתגרי הכוורת - קולות קוראים

מדי פעם אנחנו קוראים לארגונים, עסקים, יזמים ויזמיות לשבת יחד, ולפתח פתרון מבריק לאתגרים חברתיים בוערים. התקבלתם לאתגר?
-אנחנו נדאג למענקי פיתוח משמעותיים, לייעוץ מקצועי ולחיבור לגורמי מפתח
-אתם תדאגו לבנות לכולנו מקום טוב יותר לחיות בו
דיל?

BETA SITE - לארגונים

מתי לאחרונה ראיתם את העובדים שלכם מתלהבים? אז הינה ההזדמנות להכניס לארגון רוח מרעננת של חדשנות חברתית וליהנות יחד מחוויה מעשירה שעוד תעשה טוב לכולם.
מתעניינים? קליק ונדלקתם

הכוורת משקיעה בך

סיימת תכנית בכוורת? מזל טוב! המשקיעים והתורמים כבר יידעו מה זה אומר על איכות המיזם שלך והסיכוי לגייס כסף יגדל, אבל אנחנו לא מסתפקים רק בזה ופועלים באופן אקטיבי כדי לעזור לך גם בהמשך: נשקיע עד 200,000 ש"ח במיזמים מובילים, נקשר אותך לגופי השקעה ופילנטרופיה, נקדם חיבורים אסטרטגיים, נספק תמיכה מקצועית מגוונת ונסייע לך לצאת לפיילוט חדשני. כן, אנחנו עד כדי כך מאמינים בך.

פולה ברקן, מנהלת פיתוח מיזמים והשקעות חברתיות בכוורת: "אנחנו לוקחים את הריסק על החדשנות של מיזמים חברתיים מובילים, ומספקים את התמיכה הדרושה כדי להגיע לסקיילינג בקנה מידה לאומי, כשהמטרה היא לקדם חדשנות משבשת בשדה השירותים החברתיים במדינת ישראל".

חדשות טובות ממיזמים מושקעים שלנו

Big in Japan – מיזם סולו מתרחבים ליפן

מיכל

באבאדע -בשורת המדע והטכנולוגיה לחינוך החרדי

מגרש ביתי זכו בפרס למעשה מופת חברתי-חלוצי!

מערכת הבינה המלאכותית של 'נטינג' בועידת נגישות ישראל

FUTURING UP זכו בתחרות של זרוע העבודה

משרד הבריאות מאמץ את אפליקציית Sign Now

דילוג לתוכן