קהילת יזמות חברתית, שיתוף ידע, למידה, חיבורים | הכוורת

אקוסיסטם של חדשנות חברתית

בכוורת שמנו לנו מטרה להיות צומת מרכזי בין כל השחקנים החברתיים בישראל - המגזר הציבורי, ארגונים חברתיים, עולמות הפילנתרופיה וההשקעות והיזמים החברתיים. עקרון הפעולה שלנו הוא 'החדשנות הפתוחה' ואנחנו מחברים הלכה למעשה בין "השטח" ובין מעצבי המדיניות ומקבלי ההחלטות.

כמה מלים מאביטל

בעבודה שלי כמנהלת השותפויות והקהילה של הכוורת יש לי את הזכות לפגוש בעלי תפקידים מהמגזר הציבורי, העסקי והשלישי, שפועלים, כל אחד בחלקת אלוהים הקטנה שלו, כדי לשפר את רווחת חייהם של אוכלוסיות שונות במדינה. מן הצד השני אני פוגשת יזמים ויזמיות שמגיעים עם הרבה להט להשפיע למען אותן מטרות ממש. בכוורת אנחנו פועלים ליצור שפה משותפת בין השחקנים השונים, לתת במה לעשייה, להנגיש הזדמנויות ובעיקר לייצר חיבורים שיביאו לשיתופי פעולה מנצחים בין השחקנים המגוונים במערכת. אני מזמינה כל אחד מכם להצטרף לקהילת החדשנות הנהדרת שלנו ולשתף ברעיונות, בניסיון ובידע שצברתם. מעבר לאווירה המפרגנת והפתוחה שקיימת בין חברי הקהילה שלנו, אנחנו מנגישים יופי של הזדמנויות להתפתח וליצור קשרים, מקיימים אירועים מושקעים של נטוורקינג, נותנים במה ליזמים ולמיזמים מול גורמי מפתח ומקיימים פורומים משותפים עם מקבלי החלטות ומעצבי מדיניות

קהילות מקצועיות

הכוורת שותפה בקהילות מקצועיות נוספות שעוזרות לך להתחבר לעשייה ולתוכן איכותי בתחומן. אנחנו מזמינים אותך להכיר, להיעזר ולתת את הכי טוב שלך גם פה:

  • קהילת טקאביליטי – חדשנות לקידום עצמאות ואוטונומיה של אנשים עם מוגבלות היכנסו להכיר
  • קהילת Employtech – חדשנות בתעסוקה קראו עוד

אז מתי רואים אותך?

מפגשים מקצועיים הם פלטפורמה נהדרת לחיבורים ולכן אנחנו מנגישים הזדמנויות רלוונטיות מכל רחבי האקוסיסטם. נשמח לראותך :)
פרטים על וובינר לתכנית סופר סוניק פור נאשיונל אימפקט
07 מאי

Sonic Labs for National Impact

ניהול עסקי וכלכלי
13 פברואר

וובינר – אנשים עם מוגבלות בעת מלחמה וביום שאחרי

אנשים עם מוגבלות
28 דצמבר

Extreme Techability – סטארטאפים וארגונים עובדים על הזוגיות

שותפויות

תקשיבו לחברים שלנו

"קהילת הכוורת היא הזדמנות פורצת דרך לכל מה שיזמים בישראל רוצים, צריכים וחולמים, הצוות במקום חדור שליחות להצלחת היזמים ולחיזוקה של החברה הישראלית שכל כך יקרה לכולנו".
צילום: לינה מיארה
החיים של יזמת סטארט-אפ מתאפיינים באתגרים רבים. ביניהם בדידות מקצועית, הצורך בקהילה ללמידה ושיתוף ידע. הכווורת מהווה מענה מצוין לאתגרים אלה.

בנוסף, הורטיקל של "תעשיית הייטק מוכוון אימפקט חברתי" עדיין לא מבוסס ונוכח. גם בהיבט הזה, הכוורת מצעידה קדימה את הזירה.

לא הרבה פעמים אתה מגיע למקום שאתה מרגיש שכל האנשים בו מגויסים ומחויבים להצלחה שלך כמו שקורה בכוורת. מבחינתי הכוורת זה בית ליזמים חברתיים.
דילוג לתוכן