קהילת יזמות חברתית, שיתוף ידע, למידה, חיבורים | הכוורת

קהילה - להגיע רחוק יחד

חיבורים וקשרים הם גורמי מפתח להצלחה בעולם היזמות. החדשות הטובות? שמרנו לך מקום בקהילת היזמות החברתית של הכוורת! כאן אפשר להכיר, לשתף, להתחבר, ללמוד, להתייעץ, ליהנות ואפילו לשחרר קיטור יחד.

כמה מלים מאביטל, מנהלת הקהילה

בכוורת שמנו לנו מטרה להיות צומת מרכזי בין כל השחקנים החברתיים בישראל – המגזר הציבורי, ארגונים חברתיים, עולמות הפילנתרופיה וההשקעות והיזמים החברתיים בשטח. עקרון הפעולה שלנו הוא 'החדשנות הפתוחה' – אנחנו מחברים הלכה למעשה בין "השטח" ובין מעצבי המדיניות ומקבלי ההחלטות. אני מזמינה אתכם להיות חברים וחברות בקהילת היזמות הנהדרת שלנו ולשתף ברעיונות, בניסיון ובידע שצברתם. זו הדרך להצמיח לא רק את המיזם שלכם, אלא את כל תחום היזמות החברתית בארץ.

קהילת הכוורת - לא רק בגלל הכיף

מעבר לאווירה המפרגנת והפתוחה שקיימת בין חברי הקהילה שלנו, אנחנו מנגישים יופי של הזדמנויות להתפתח וליצור קשרים עם כלל השחקנים החברתיים בישראל. אנחנו מביאים הרצאות של מומחים, מקיימים אירועים מושקעים של נטוורקינג, נותנים במה ליזמים ולמיזמים מול גורמי מפתח ומקיימים פורומים משותפים עם מקבלי החלטות ומעצבי מדיניות. נשמח לראות גם אותך, ובינתיים כדאי לזכור שהדרך הכי קלה שלך לנטוורקינג, למידה והשראה עוברת בקהילת הפייסבוק ליזמות חברתית (כאילו דה).

קהילות מקצועיות

הכוורת שותפה בקהילות מקצועיות נוספות שעוזרות לך להתחבר לעשייה ולתוכן איכותי בתחומן. אנחנו מזמינים אותך להכיר, להיעזר ולתת את הכי טוב שלך גם פה:
קהילת Employtech – חדשנות בתעסוקה קראו עוד
קהילת חיים עם מוגבלות – בקרוב ההשקה

אז מתי רואים אותך?

12 ינואר

האקתון – פתרונות לאנשים על הספקטרום

הרצף האוטיסטי

תקשיבו לחברים שלנו

"קהילת הכוורת היא הזדמנות פורצת דרך לכל מה שיזמים בישראל רוצים, צריכים וחולמים, הצוות במקום חדור שליחות להצלחת היזמים ולחיזוקה של החברה הישראלית שכל כך יקרה לכולנו".
צילום: לינה מיארה
החיים של יזמת סטארט-אפ מתאפיינים באתגרים רבים. ביניהם בדידות מקצועית, הצורך בקהילה ללמידה ושיתוף ידע. הכווורת מהווה מענה מצוין לאתגרים אלה.

בנוסף, הורטיקל של "תעשיית הייטק מוכוון אימפקט חברתי" עדיין לא מבוסס ונוכח. גם בהיבט הזה, הכוורת מצעידה קדימה את הזירה.

דילוג לתוכן