מדריך אונליין לפיתוח יזמות חברתית | הכוורת

המדריך ליזמות חברתית - הסדרה שתיקח אותך קדימה

למי אין איזה רעיון שיכול להשפיע לטובה החיים? ועדיין, רק מעטים עושים את הצעד והופכים את החלומות שלהם למציאות. רוצה גם? בסדרה קצרה וממוקדת ניתן לך את כל המידע והכלים שצריך כדי להוציא את הרעיון שלך אל פועל :)

פרק 1: יוצאים לדרך חדשה

רעיון אחד קטן יכול להפוך למיזם שמשנה מציאות. בפרק הראשון נבין מה זה אומר בכלל ונהנה מהופעת אורח של מי שכבר עשה זאת 🙂
לפרק המלא 

פרק 2: רעיון טוב!

הרעיונות שלנו כל כך מופלאים בעינינו, שהרבה פעמים אנחנו שוכחים לבדוק אם הם פותרים בעיה אמתית. בפרק הזה נבין למה זה קריטי להתעמק בבעיות, איך לעשות את זה בצורה נכונה ואיך אמא שלכם יכולה לעזור גם בזה.
לפרק המלא 

פרק 3: מרעיון להצעה של ממש

בפרק הזה נלמד להסביר בצורה אפקטיבית איך הרעיון שלנו יכול להשפיע לטובה. נבין סוף סוף מה ההבדל בין חזון, מטרות ויעדים, נכיר מיזמים נוספים שפועלים בתחום שלנו ונדע לומר מה הופך את ההצעה שלנו לטובה ביותר?
לפרק המלא 

פרק 4: התנסות

גבירותיי ורבותיי, עברנו את כל השלבים של התיאוריה! עכשיו הגיע הזמן להיכנס כבר לאוטו ולהתחיל להתנסות בשטח עם המיזם שלנו לפרק המלא 

פרק 5: אמנות השכנוע

אחרי שהתנסינו בשטח ודייקנו את המיזם שלנו, ננסה לשכנע גורמים בממשלה שכדאי להם לתמוך במיזם שלנו. בשביל זה נלמד להציג את המיזם שלנו בצורה הכי חדה, משכנעת ונוצצת. כולם עושים קצת רוח לא אין בזה בושה. אז… מה הדאווין שלך? לפרק המלא 

פרק 6: במגרש של הגדולים

היום נלמד איך כדאי להתחיל התנסות עם הממשלה בתקווה להתרחבות והשפעה גדולה בעתיד. לפרק המלא 

פרק 7 : ממימון למימוש

יכול להיות שזה נגמר? הכינו את הממחטות, הגענו לפרק האחרון בסדרה ובו נעסוק בדרך "לתרגם" את היוזמה החברתית שלנו למיזם בסדר גודל לאומי. ואת/ה שם, יש לנו הרגשה שבשבילך, הכל רק מתחיל!
לפרק המלא 

פספוסים :)
דילוג לתוכן