מחפשים פתרונות בתחום האוטיזם? היכנסו וצפו במיזמים החדשניים בתחום

הַאקוֹטִיזְם

מיזם חברתי המקדם פיתוח פתרונות חדשניים לאתגרי האוטיזם.
המיזם יצר אקוסיסטם יחיד מסוגו בעולם, אשר שותפים.ות בו יזמים ויזמיות, א.נשים והורים לילדים.ות על הספקטרום, א.נשי מקצוע מתחומי החדשנות, הטכנולוגיה והעסקים, וכן מתנדבים.ות המסייעים.ות באהבה למימוש החזון. אז מה בעצם אנחנו עושים?

תתארו לכם עולם בו עוד בבטן יהיה ניתן לזהות אוטיזם, נוכל להתאים לילדים עוד מינקות פרסונלית מזון ותוספים בעזרת בינה מלאכותית כדי לשפר את מצבם. ננטר את שנתם בעזרת סנסורים מתקדמים וכך נדע לשפר את תפקודם לאורך היום. משקפיים מיוחדות יתנו להם משובים בזמן אמת ויעזרו להם להגיע לתפקוד מיטבי. לוחות חכמים יאפשרו לאוטיסטים בתפקוד נמוך לתקשר עם העולם. יהיו אתרי תוכן מותאמים שישנו את הממשק בהתאמה אישית, וסנסורים מיוחדים ינבאו התקפי זעם. אווטרים ילמדו אותם לקרוא את המציאות ומציאות מדומה תאמן אותם להתמודד עם סיצואציות מאיימות. נדע לחבר לאוטיסטים חונכים ומקומות עבודה בעזרת מערכות המלצה מבוססות בינה מלאכותית, ובצבא אליו יתגייסו כמו כולם, הם יגיעו לביצועי על בזכות יכולותיהם הגבוהות".
רימון טובין, מייסד מתוך ראיון בגלי צהל ב2019

לפייסבוק הארגון 
ללינקדין הארגון

איך אנחנו עושים את זה?

האקתון + אוטיזם = האקוטיזם.

תחרות יזמות טכנולוגית לפיתוח פתרונות העונים על אתגרים של אנשים על הספקטרום.
מאות יזמים, אנשי טכנולוגיה, הורים, אנשים על הספקטרום האוטיסטי, אנשי מקצוע, מתקבצים יחד, כדי למצוא פתרונות ומענים לאתגרים אותם אנו אוספים מהקהילה
האקוטיזם הינו מיזם התנדבותי של צוות המורכב מהורים לילדים על הספקטרום האוטיסטי, אנשי מקצוע מתחומים שונים, ואנשים על הספקטרום האוטיסטי, ששמו לעצמם מטרה לקדם פתרונות לאתגרים של אוטיזם. המיזם פועל בשותפות עם חברת מיקרוסופט, אלו"ט, עמותת נגישות ישראל, בנק הפועלים ועוד עשרות חברות וארגונים מהמובילים בישראל.

למידע המלא 

מיזמי האקוטיזם

בואו להכיר את המיזמים החדשניים בתחום האוטיזם.
תעסוקה
תעסוקה
דילוג לתוכן