הכנס השנתי של רשת הכוורת - הכוורת

הכנס השנתי של רשת הכוורת

האירוע השנתי מיועד לרשת הבוגרים של הכוורת והוא מתמקד בחוסן הנפשי שכל יזם ויזמת צריכים ובלקיחת נשימה עמוקה לקראת השנה הקרובה 🙂

בתכנית:
התכנסות, כיפים, חיוכים וכיבוד קל

רשת של הזדמנויות – סדנא בהובלת צוות הכוורת
סדנאות לבחירה:
אושר ארגוני- אושר ארגוני אינו תוצר של האסטרטגיה, היעדים או הפוליטיקה הארגונית, אלא מושפע מדברים הקטנים של היום יום שכל אחד מאתנו יכול לבצע באופן מיידי. רוצים לדעת איך? הצטרפו לסדנא.
Beat Together- בואו לשבור מחסומים, להתעצם ולהרפות דרך סדנת מוזיקה עם כלי הקשה אקזוטיים מרחבי העולם. תקשיבו לעצמכם ולסובבים ותצאו עם הרמוניה פנימית. בהנחיית יגאל פילר.
הילינג יוגה- הסטרס משפיע על חיינו בכל כך הרבה היבטים. הצטרפו לסדנא שמורידה הילוך ומרגיעה את מערכת העצבים, באמצעות האטה של המערכת, רגיעה טבעית של הגוף והנפש.
ארוחת ערב חגיגית
כולנו כל הזמן בדרך לפסגה, ומה קורה כשמגיעים אליה? הצטרפו ל "חילוץ בדרך לפסגה" סיפורו מעורר ההשראה של נדב בן יהודה–  ספורטאי מייצג, מטפס הרים בגובה רם, מחלץ, וצלם בתנאי קיצון. במהלך טיפוס אל הר האוורסט, ובגיל 24 בלבד כאשר עמד להפוך לישראלי הצעיר ביותר המעפיל לפסגת ההר הגבוה בעולם, לאחר שנים של הכנה וכמה מאות מטרים מהפסגה – נתקל בן יהודה במטפס מחוסר הכרה בצד הדרך ונאלץ לקבל את ההחלטה הקשה בחייו.
ניפרד בחיבוקים וגיוס כוחות מחודשים

יום רביעי , 28.12.2022
WhatsAppFacebookLinkedInTwitterEmailCopy Link
דילוג לתוכן